KÜÇÜK İŞLETME IT ÇÖZÜMLERİ

Tekon’un küçük işletmelerle çalışma tutkusu var. 

SİZİN işinize nasıl yardımcı olabiliriz?

Beklenenden Kötü Hizmete Razı Olmayın

Tekon Bilişim olarak bizi rekabetten ayıran 3 şey sunmaktan gurur duyuyoruz,

Tekon Bilişim’de, bizi rekabetten ayıran 3 şey sunmaktan gurur duyuyoruz:

  • İletişim Becerileri– Anlayabileceğiniz bir dil konuşuyoruz ve teknik jargonlar ile sizi boğmuyoruz, teknolojimiz bir personele çok yardımcı oluyor.
  • Tepki Süresi– Normal mesai saatleri içinde bir saat içinde telefon görüşmesine / e-postaya / Bilet’e istinden dönüş yapıyoruz.
  • Proaktif yaklaşım – Mola veya onarım firması değiliz. Şirketinizin büyüme görünümünü de dikkate alıyoruz ve sizin için buna göre hareket ediyoruz.
  • Uzun Süreli Sözleşmeler Yok – Müşterilerimizi uzun vadeli sözleşmelere kilitlemiyoruz, sizi hiçbirşekilde isteğiniz dışında kendimize mecbur bırakmıyoruz. Hizmetlerimizden memnun değilseniz eğer bize bildirin çözelim.

 

Küçük bir işletme olarak, büyük şirketlerden daha fazla sorumluluk almanızı gerektiren benzersiz bir konumdasınız. Teknoloji başarısız olduğunda, genellikle uzmanlık alanınızın dışındaki zor kararlarla karşılaşırsınız. Bu nedenle, küçük işletmelerimize ek olarak hizmetleri desteklemektedir, küçük işletme BT danışmanlığı yoluyla çözüm planlama ve uygulama çalışmalarını tahmin ediyoruz.

tekon-bt-hizmetleri

Küçük İşletmeler için IT Desteği Hizmetleri