Web Sitesi Geliştirme

Web Sitesi Tasarım, Kurulum,

E-Ticaret ve Pazarlama Hizmetleri

Net Başarı Yaklaşımı

Net Başarı Yaklaşımı

Birisi web sitenizi tıkladığında, bir broşür açtığında ya da bir reklamı tıkladığında …

Ziyaretçilerinizin nerede olduğunu açıklayamadıkları, ancak “doğru yerdeyim” hissini deneyimlemelerini istiyoruz.

Kullanılan tipografi, renkler ve görüntüler doğru tasarıma sahiptir, ve en önemlisi, ziyaretçilerinizin eylemde bulunmalarını isteyen doğru mesajın verilmesi sağlanıyor.

Pazarlama, hedef belirleme, ilerleme kaydetme ve sonuçları görmekten ibaret değildir, bu süreç insanların hayatlarının, yaşam tarzlarının değişmesiyle ilgilidir. Bu konuda kendini ispatlamış Ticimax’in E-Ticaret platformu ile  yaptığımız işten memnunuz.

tekonbilisim-web-geliştirme-basari

WEB GELİŞTİRME VE PAZARLAMA HİZMETİ ORTAKLIĞI

Tekon Bilişim, E-Ticaret ve E-Shop üretiminde ve desteğinde büyük bir firma olan Ticimax ile çalışmaktadır. Ticimax, Tekon Bilişim’e ve müşterilerine, sürekli yeni bir seçenek ve yenilik sunan üretimin lideri konumunda web sitesi ve pazarlama hizmetleri sağlamaktadır.

Web Geliştirme ve Pazarlama Hizmetlerinin güvenilir bir ortağı olan Ticimax, web sitesi geliştirmeden, arama motoru pazarlamacılığına, sosyal medya pazarlamacılığına ve çok daha fazla özellik içeren pazarlama ve web hizmetleri sunmaktadır.

WEB SİTESİ GELİŞTİRME

İnteraktif özel geliştirme projelerinden, web sitesi yeniden tasarımlarına ve grafik tasarımlarına, geliştirme hizmetlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sonuç almak için uyarlanabilir.

ARAMA MOTOR PAZARLAMA

Web sitenizin arama motorlarında görünmesini istiyorsunuz ve size yardımcı olacak uzman ve takip kayıtlarımız var. İçerik stratejisi, teknik kurulum veya ücretli reklamlar sayesinde işletmenizin bulunmasına yardımcı oluruz.

SOSYAL / SAYISAL PAZARLAMA

Düzenli sosyal paylaşım ve katılımdan ücretli sosyal reklamlara kadar, sosyal alandan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlarız. Sürecimizi ve uzmanlığımızı sürekli olarak geliştiriyoruz, daha az efor ile daha fazla kitlelere ulaşabilmeniz için çabalıyoruz.

BT Hizmetlerimiz